Vsetín v obrazech na Facebooku
Vsetín v obrazech na youtube

Vsetín v obrazech

Historické snímky - sekce obsahující historické záběry Vsetína. Snímky jsou rozděleny dle jednotlivých částí města a významných událostí. Postupem času se snažíme katalog postupně rozšiřovat. Chcete-li nám s rozšiřováním pomoci a máte doma nějaký pohled, či starou fotografii, kterou jste ochotni prodat, či darovat, neváhejte a kontaktujte nás.

Timelapse videa - je sekce se zrychlenými video záběry zachycující Vsetín a jeho život.

Virtuální prohlídky - zde naleznete několik desítek prohlídek Vsetína v různých časových a ročních obdobích. Většina prohlídek je mezi sebou propojena aktivními body, takže můžete postupně projít celé město.

Multi panorama - jsou fotografie ve velikém rozlišení (stovky megapixelů), pomocí kterých uvidíte Vsetín i v těch největších detailech.

Videa - sekce s dokumentárními a reportážními videi o Vsetínu.

Historické události Vsetína - 30. listopadu

1989 - 

Ve Vsetíně proběhlo mimořádné společné zasedání OV KSČ a OV NF. Oba vrcholné okresní orgány vyzvaly ke sjednocení sil národní výbory a organizace Národní fronty, aby se přihlásily ke zdokonalení socialistické demokracie a životních podmínek lidí, aby byla zajištěna plynulá výroba, disciplína a pořádek, a vyzvaly ke spolupráci všechny, kdo chtějí budovat socialistické Československo. [34 let] [nahlásit]


[navrhnout novou událost]

VsetínAktuální počasí ve VsetíněTeplota: °C, východ slunce v 7:20, západ v 15:53 hod.více »