Vsetín v obrazech na Facebooku

Vsetín v obrazech

Historické snímky - sekce obsahující historické záběry Vsetína. Snímky jsou rozděleny dle jednotlivých částí města a významných událostí. Postupem času se snažíme katalog postupně rozšiřovat. Chcete-li nám s rozšiřováním pomoci a máte doma nějaký pohled, či starou fotografii, kterou jste ochotni prodat, či darovat, neváhejte a kontaktujte nás.

Timelapse videa - je sekce se zrychlenými video záběry zachycující Vsetín a jeho život.

Virtuální prohlídky - zde naleznete několik desítek prohlídek Vsetína v různých časových a ročních obdobích. Většina prohlídek je mezi sebou propojena aktivními body, takže můžete postupně projít celé město.

Multi panorama - jsou fotografie ve velikém rozlišení (stovky megapixelů), pomocí kterých uvidíte Vsetín i v těch největších detailech.

Videa - sekce s dokumentárními a reportážními videi o Vsetínu.

Historické události Vsetína - 18. srpna

1872 - 

Vsetín postihla po necelých dvou letech další povodeň. Bečva zaplavila Panskou zahradu, strhla tam lávku přes řeku a vylila se také u Bobrk, kde proud vody vyrval velké množství ovocných stromků. [147 let] [nahlásit]

1945 - 

Ustanovana vyšetřovací komise lidového soudu pro řízení s osobami, které se dopustily provinění národní cti a spolupráce s Němci. [74 let] [nahlásit]


[navrhnout novou událost]

VsetínAktuální počasí ve VsetíněTeplota: 27.7 °C, východ slunce v 5:43, západ v 20:00 hod.více »