Vsetín v obrazech na Facebooku

Vsetín v obrazech

Historické snímky - sekce obsahující historické záběry Vsetína. Snímky jsou rozděleny dle jednotlivých částí města a významných událostí. Postupem času se snažíme katalog postupně rozšiřovat. Chcete-li nám s rozšiřováním pomoci a máte doma nějaký pohled, či starou fotografii, kterou jste ochotni prodat, či darovat, neváhejte a kontaktujte nás.

Timelapse videa - je sekce se zrychlenými video záběry zachycující Vsetín a jeho život.

Virtuální prohlídky - zde naleznete několik desítek prohlídek Vsetína v různých časových a ročních obdobích. Většina prohlídek je mezi sebou propojena aktivními body, takže můžete postupně projít celé město.

Multi panorama - jsou fotografie ve velikém rozlišení (stovky megapixelů), pomocí kterých uvidíte Vsetín i v těch největších detailech.

Videa - sekce s dokumentárními a reportážními videi o Vsetínu.

Historické události Vsetína - 19. března

1637 - 

Zemřel majitel vsetínského panství Petr Pázmány. [382 let] [nahlásit]

1844 - 

Císař Ferdinand I. udělil Dolnímu městu právo konat dobytčí trh a to vždy před trhem týdenním. [175 let] [nahlásit]

1939 - 

Němci v noci vypálili synagogu na Štěpánské ulici. [80 let] [nahlásit]

1939 - 

Na Vsetín přijelo několik autobusů s příslušníky Schutzpolizei, kteří v noci vypálili židovskou synagogu na Štěpánské ulici. [80 let] [nahlásit]

1939 - 

Pojízdná kuchyně NSDAP vyvařovala polévku na Dolním náměstí pro údajně vyhladovělé Vsetínské občany. Bohužel se našli i takový lidé, kteří neodolali a nechali se ve frotě na polévku fotografovat. Náklady na tuto akci muselo uhradit město Vsetín. [80 let] [nahlásit]


[navrhnout novou událost]

VsetínAktuální počasí ve Vsetíně, teplota: °C, východ slunce v 5:54, západ v 17:59 hod.více »